Me-Seduce

KOBIETA

Wyjątkowa kobieta, to kobieta świadoma. Świadoma swego charakteru, marzeń, doskonałości i słabych stron. Kobieta dążąca do celu, mająca z tego przyjemność i potrafiąca określić czy cel jest słuszny, potrzebny, czy wniesie coś wspaniałego w życie” – twórczyni marki Me seduce

PROJEKTOWANIE

Tworzenie każdej kolekcji to jak tworzenie świata, pracujemy intensywnie dopracowując każdy szczegół, aby każdy model był zmysłowy, subtelny, niepowtarzalny – jednym słowem magiczny” –  Projektanci kolekcji Me seduce

JAKOŚĆ

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dbamy o dobre imię marki. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Sprawdzamy kolekcję na każdym etapie produkcji. Nasza bielizna i biżuteria to produkty najwyższej jakości” – Zespół Me Seduce

O Nas

Marka Me Seduce powstała w 2013 roku. Me Seduce to ekskluzywna bielizna i biżuteria erotyczna produkowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów pochodzących z Europy. Oferujemy różny zakres produktów. Począwszy od gorsetów, stringów, koszulek, setów, body po hot collection, przebieranki, kombinezony i clubwear. To, co nas wyróżnia na rynku europejskich to ręcznie wykonywane nasutniki – eleganckie ozdoby na Kobiece piersi. Produkty markiMe Seduce to uwodzicielska, zmysłowa i seksowna bielizna dla Pań. Misją naszej firmy jest projektowanie i szycie bielizny erotycznej o najwyższej jakości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającej Kobiety. Marka Me Seducerozpoznawalna jest na terenie całej Europy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę także o bieliznę kierowaną do Mężczyzn. Panowie, którzy cenią sobie oryginalność i wyjątkowość z pewnością docenią naszą stale powiększającą się męską kolekcję.

"Wyjątkowa kobieta, to kobieta świadoma. Świadoma swego charakteru, marzeń, doskonałości i słabych stron. Kobieta dążąca do celu, mająca z tego przyjemność i potrafiąca określić czy cel jest słuszny, potrzebny, czy wniesie coś wspaniałego w życie. "

Twórczyni marki me seduce

Kilka ciekawostek

Dostarczonych sztuk bielizny
Kilometrów materiału
Modeli
Krajów eksportowych

Produkty najwyższej jakości

Produkty najwyższej jakości

Wysoka jakość naszych produktów jest dla nas kluczowa. Jesteśmy zdania, że wysoka jakość obroni się sama, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby utrzymać wysokie standardy produkcji. Naszym credo jest nie ilość, a jakość.

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Wszystkie produkty Me Seduce powstają wyłącznie w naszej szwalni w Polsce i tylko z najlepszych europejskich materiałów. Pozwala nam to na stały dozór nad jakością produkcji.

Współpracujemy z krajami na każdym kontynencie

Współpracujemy z krajami na każdym kontynencie

Siatka naszych kontrahentów stale się rozrasta. Produkty Me Seduce podbijają serca kobiet i mężczyzn na całym świecie, a nasza bielizna gości w sypialniach od Senegalu po najdalsze zakątki Rosji.

Piszą o nas w prasie

Piszą o nas w prasie

Me Seduce gościło na łamach gazet lokalnych i ogólnopolskich, jak np. Gazeta Wyborcza czy Uważam rze, a artykuły na nasz temat zdobywały prestiżowe nagrody. Naszą szwalnię odwiedziła również z kamerami Superstacja.

Opinie o Nas

Rozpocznij z nami współpracę

Kontakt

 • Polska 41-800 Zabrze ul. Stalmacha 7
 • en/de (+48) 791 231 727
 • ru/ua (+48) 537 662 858
 • en/fr/es (+48) 790 304 810
 • (+48) 32 733 33 96
 • (+48) 32 723 23 35   (+48) 32 723 23 36
 • info@me-seduce.pl
 • en/de justyna.szefczyk@me-seduce.com
 • en/fr/es sales1@me-seduce.com
 • ua/ru maryna.sales@me-seduce.com
 • www.me-seduce.plX